Moje šťastná hvězda

Proč proti sobě Štěpánová štve lidi?

Někdy mluví víc, než by měla

Nikdo nepochybuje o tom, že má herečka BÁRA ŠTĚPÁNOVÁ (57) pořádně prořízlou pusu. O tom svědčí nejen její seriálové a herecké role, ale i to, jak a hlavně o čem mluví v soukromí! Nedávno si v pořadu Show Jana Krause neprozřetelně pustila pusu na špacír a obula se nejen do současného prezidenta Miloše Zemana, ale i do ministra financí Andreje Babiše!

„Naši zemi si ukrást nedáme. Ani tím pánem ze Slovenska,“ hrdě prohlásila. To se jí ale pořádně vymstilo! Reakce diváků jí zdrtily Diváci jí teď nemohou přijít na jméno! „Začněte se živit prací a poznáte rozdíl mezi vašima pomluvama a skutečností. Pomlouváte a peníze vám jsou od nás dobrý, že? Všichni komedianti, co nic neumí, jen žvaní,“ rozhořčil se jeden z diváků. Tento komentář ale patří k těm slušnějším, které si musela Štěpánová vyslechnout.

Protože je to ale silná žena, kterou rozhořčení fanoušci ani negativní ohlasy neodradí, svůj postoj dala najevo ještě několikrát. Ale i to se jí v minulých týdnech pořádně vymstilo a nakonec ji negativní reakce na její názory zdrtily natolik, že si zrušila i vlastní webové stránky, kam jí přicházely desítky, ne-li stovky nadávek denně. Stáhne se kvůli jejím odpůrcům nakonec i z veřejného života?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden