Moje šťastná hvězda
Proč s ní žádný chlap nevydrží
Proč s ní žádný chlap nevydrží

Herečka ze seriálu Modrý kód MARIKA PROCHÁZKOVÁ (45) má na muže očividně smůlu. Už delší dobu nezažila vážný vztah a ji samotnou to nejspíš začíná mrzet.

Už celkem dlouho se nikde neukázala po boku stálého a milujícího partnera. Herečka Marika Procházková (45), která září v seriálu Modrý kód, by ráda zažila lásku jako z románu. Bohužel se jí nedaří najít si toho vhodného adepta.

Nebo přesněji – udržet si ho. Párkrát už se ve společnosti neznámého muže ukázala, ale vždy to „zazdila“ tím, že je to buď kamarád, kolega nebo jen starý známý. Veškerou chemii tím ihned popřela a dotyčný z toho ne vždy musel mít radost. Třeba byly jeho představy o Marice jiné, ale ona je touto větou doslova roztříštila.

Přesně ví, co chce

Jelikož Procházková není žádná nevycválaná puberťačka, o svém budoucím partnerovi má jasnou představu. Pravděpodobně musí mít touhu založit si rodinu a usadit se. Protože to je přesně to, po čem Marika momentálně touží. Ráda by se co nejdřív stala maminkou, ale obavy v ní vzbuzuje její věk. Rodit po čtyřicítce už sice dnes není nic neobvyklého, ale i tak má Procházková strach, aby vše proběhlo v pořádku.

To bude možná kámen úrazu všech jejích potenciálních vztahů. Zkrátka už od začátku asi příliš tlačí na pilu. Jejím hlavním tématem mají být děti, rodina a usazení se. Jenže to každého nápadníka vyděsí. Kdo by chtěl hned v začátcích vztahu řešit děti?

Kamarádky jí chtějí dát lekci

I její kamarádky a kolegyně ze seriálu Modrý kód by ji rády viděly konečně šťastnou. Možná mají v plánu Mariku zatáhnout do baru na nějaký pořádný lov mužů. Otázka však je, jestli s tím Procházková bude souhlasit. Přece jen hledá muže, který bude spíš rodinný typ, a ne nějakého večírkového krále.

Její kamarádky se jí ale zřejmě nebudou ptát na souhlas a zkrátka ji přemluví, aby s nimi šla. Kdoví, třeba se jim skutečně povede najít Marice jejího prince na bílém koni. Alespoň tak pozná dosud neprobádané vody. Zatím totiž asi hledala hlavně mezi slavnými kolegy.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz