Proč sama se sebou přestává být spokojená?

Plánuje hned několik plastických operací

Asi většina žen by na svém těle našla místo, se kterým není úplně spokojená. Podobně je na tom i zpěvačka a moderátorka Marta Jandová (46).

Ta sice zatím zvládá stárnout s grácií, ovšem netají se tím, že vážně přemýšlí nad plastickými operacemi. Nejprve si uvědomila, že by si její vnady zasloužily modelaci a zmenšení a následně zjistila, že není spokojená ani se svými očními víčky.

Obě operace by někdy v budoucnu ráda podstoupila, ovšem zatím ji brzdí strach. „Hrozně se toho  bojím. Já mám obecně strach z operací i z jehel. Když mi odebírají krev, nesmím se na to koukat,“ svěřila se Marta. Těžko tak říct, co přesně ji k tomu, aby podstoupila operace vede.

Fanoušci si myslí, že je hezká a úpravy nepotřebuje

Ještě k tomu když tvrdí, že její manžel Miroslav Verner (78) je s jejím vzhledem maximálně spokojený. „Mám skvělého muže, který mi každý den říká, jak jsem krásná,“ pochlubila se Jandová. Verner navíc není sám, komu stále připadá atraktivní.

„Marta nepotřebuje vůbec nic, je to hezká holka,“ objevilo se v jedné internetové diskuzi a podobných názorů bylo víc. Je tak možné, že si nakonec ještě nechá zpěvačka operace vymluvit a zůstat přirozená. Ostatně, k životu je nikdy nepotřebovala.

Manžel ji miluje takovou, jaká je, a to i s vadami

Jak sama říká, nechodí na botox a ani nemá výplně. Zdědila prý dobré geny a díky nim minimum vrásek. „Říkám si, že je hezké stárnout s grácií,“ dodává Marta a uvidíme tedy, jak se nakonec s operacemi rozhodne.

reklama
reklama

Komentáře