Proč se Gott obrací zády k přátelům?

Co na začátku roku vypadalo jako nevinná slovní přestřelka, teď vypadá jako souboj na život a na smrt. Z dlouholetých přátel Milana Drobného (71) a čtyřicetinásobného slavíka Karla Gotta (77) se nejspíš navždy stali rivalové.

Proč? Kvůli ženě! Přesněji kvůli Gottově manželce Ivaně (40), která prý už delší domu odmítá ke Gottovi pouštět jeho dávné kamarády a nikomu nedovolí mluvit o božském Karlovi bez jejího souhlasu. Své o tom ví i Milan Drobný, který se vyjádřil koncem minulého roku k zdravotnímu stavu svého kamaráda a druhý den to pořádně schytal.

„Druhý den mi volala a křičela na mě, že maže mé číslo z mobilu! Že o Karlovi smí do médií mluvit jenom ona! Byl jsem jako opařený,“ přiznal tehdy zpěvák. „Považoval jsem se za Karlova kamaráda a cítil jsem povinnost si o jeho soukromí mluvit.

Tak jak si to vždy, už od školy, ode mne přál. Říkal, že mně věří, že mu jen nemažu med kolem huby, jak to dělají mnozí,“ vysvětloval Drobný. Zřejmě ale zapomněl, že tehdy ještě nejspíš neznal Ivanu…

Drobný ho zklamal

Celý incident má teď pořádně ostré vyústění. „Jsem hluboce zklamán jednáním mého bývalého kolegy, bývalého kamaráda, který měl asi zapotřebí útočit proti mé ženě. Útok proti ní pokládám za útok proti mně, proti celé rodině,“ vyjádřil se před pár dny Gott.

Jenže jak to celé bylo? Kdo má pravdu, Gottová, nebo Drobný? To už se zřejmě nedozvíme. Otázkou ale zůstává, jestli je pravda, že Ivana poštvává svého muže proti jeho přátelům? Skutečně se Drobný dopustil takového přešlapu? Nebo se Ivana Drobného bojí a proto se ho snaží od své rodiny držet dál? Drobný nejdřív celou záležitost hrotil, a náhle se stáhl s tím, že se Gottovi věřejně omlouvá. Zalekl se snad Ivaniny pomsty?

S Gottem už asi zadobře nebude.

Setkal se s Dalajlámou

Před pár dny se také Karel Gott setkal se samotným duchovním vůdcem Dalajlámou (81), který se v Praze objevil, aby přispěl svými moudry a vědomostmi na Fóru 2000.

Zřejmě měl pocit, že mu může pomoct. Jak duchovně, tak fyzicky. Anebo že by to bylo obráceně? „Jsem znepokojen stavem lidských práv a náboženských svobod v Tibetu a Číně. Chtěl jsem dalajlámovi vyjádřit svou podporu,“ zdůvodňoval Gott svou touhu se s Dalajlámou setkat.

Oba se při celé rozmluvě vřele drželi za ruku a vzájemně si promlouvali do duše. Zdali ale toto setkání bude přínosné pro Drobného a Gott změní na jejich spor názor, to se ještě uvidí.

Promlouvali si do duše.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden