Proč se Gottovy lásky tak nesnášejí?

Mohou se Dominika s Ivanou vůbec usmířit? Jedna zdědila jmění ve výši desítek tek milionů a druhá prozrazuje hříchy z rodinného zákulisí.

Jsou jako oheň a voda! Tak se dají popsat rozdílné povahy vdovy a nejstarší dcery Karla Gotta (†80). Dokud žil, byly vztahy mezi nimi slušné, teď Ivana Gottová (45) ale trne, jaký drb vypustí slavíkova dcera Dominika Gottová (47) zase do médií. 

Zatímco se Ivana Gottová (45) stáhla zcela do soukromí a veřejně se projevuje vlastně jen jako strážkyně památky zemřelé pěvecké superhvězdy Karla Gotta (†80) a v zákulisí pečuje o kariéru svých dcer Charlotte Elly (14) a Nelly Sofi e (12), u dcery Dominiky Gottové (47) to skoro vypadá, že si permanentně zachraňuje život.

I její veřejná vyjádření a sepsané knihy působí, jako by se ke své osobě snažila silou mocí přitáhnout pozornost, a díky tomu si vydělat nějaké peníze, aby nespadla na existenční dno.

Je jí jasné, že každá „senzační“ zpráva o mrtvém otci jí vynese zájem médií, ale zároveň jí musí být jasné, že tím víc bude zarubaná cesta k Ivaně, kterou musejí její indiskrece  většinou obtížně prokazatelné zákonitě vždy naštvat.

Sama se snaží budovat a udržovat gottovskou legendu, a Dominičiny výroky, a nedávno dokonce její

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama