Proč se Kubelková tolik brání svatbě?
Proč se modelka odmítá provdat za partnera?

Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas IVA KUBELKOVÁ (44) tvrdí, že o manželství nikdy nesnila. Je na tom ale GEORG JIRASEK (64) stejně?

Mezi Ivou Kubelkovou (44) a jejím životním partnerem Georgem Jiraskem (64) je dvacetiletý věkový rozdíl. Když se setkali poprvé, bylo jí sotva osmnáct let, a kdyby jí někdo řekl, že spolu jednou založí rodinu a bude s ním žít, nejspíš by se mu vysmála.

Nyní ale Kubelková tvrdí, že jsou šťastní a lepšího partnera si ani nemohla vybrat. Někdo by mohl namítnout, že k úplnému štěstí jim chybí už jenom svatba. S tím by ale krásná brunetka rozhodně nesouhlasila.

Ona totiž žádný papír k životu nepotřebuje. Není to ale spíš o tom, že se bojí závazků? Nebo si snad nechává volná zadní vrátka, kdyby ho chtěla vyměnit za mladšího?

Nechce ho vlastnit

Mezi partnery prý panuje nebývalá harmonie, a čím jsou starší, tím je jim spolu lépe. Jejich vztah obohatily dcery Karolína (13) a Natálie (17), které zdědily po slavné mamince krásu a šarm. Navíc mají s Jiraskem stejný smysl pro humor a díky tomu se spolu hodně nasmějí. Georg je podle ní velmi empatický člověk a rodinný typ.

S partnerem to spolu táhnou už dvacet let.

Ona se pak na oplátku snaží pečovat o jejich vztah, aby z něj nevyprchala vášeň a city neochladly. „Prostě jde o to, naučit se neegoisticky milovat. Nemyslet ve vztahu jen na sebe a pochopit, že milovat někoho neznamená ho vlastnit nebo ovládat,“ vysvětluje.

Snaží se naznačit, že mají s parterem takzvaně volný vztah a mohou se stýkat i s jinými muži a ženami? Kdoví. Možná na tom ale přece jen něco pravdy bude. Avšak i kdyby tomu tak bylo, očividně jim to jen prospívá.

Nepotřebuje nic měnit

Většina žen sní o tom, až oblékne bílé šaty a vykročí k oltáři, kde na ně čeká ten pravý. Iva Kubelková je v tomto ohledu úplně jiná. Byť se svatba zdá jako další logický krok, ona tvrdí, že si je jistá, že když to funguje, je třeba se toho držet a nezasahovat do toho. Bojí se snad, že by zpěčetěním jejich lásky přišli o tak vzácné pouto?

Související články
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz