Proč se Lucie Vondráčková zbavila rodinného dědictví?

Vyrůstala tam téměř celá rodina! Přesto se rozhodla herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (37) několikagenerační domek ve Slatiňanech prodat do cizích rukou. Ještě donedávna to přitom vypadalo, že se Lucka chystá i se svými dvěma syny Matyášem (5) a Adamem (2), které má se slavným hokejistou Tomášem Plekancem (34), přestěhovat nastálo zpátky do Čech za rodiči.

Teď je ale všechno jinak. Proč tedy Lucka odkupovala podíl z nemovitosti od své tety zpěvačky Heleny Vondráčkové (70), když v ní nehodlala bydlet? Vilka nedaleko řeky Chrudimky tak spadla dokonce už v lednu letošního roku do klína naprosto cizímu manželskému páru. Rozpoutá tím Lucie nelítostnou válku mezi příbuznými?

6175-lucie-vondrackova

Rozhodnutí ale nechala na jiných

Tak to vypadá, že se přece jen rozhodla zůstat v Kanadě, kde teď navíc slaví nečekaný úspěch s hlavní rolí snímku Dokonalý polibek. Proč by tedy Lucka prchala zpátky do rodné vlasti, když se jí za oceánem dost možná rozjíždí slibná filmová karié- ra? Je právě tohle důvod, proč prodala domek plný vzpomínek, kde jako malá holka u babičky a dědy trávila každé prázdniny? Kdo určitě nebude mít z jejího roz- hodnutí radost, je tatínek Jiří Vondráček (66), který se už těšil, jak bude se svými dvěma vnoučky v tom nejlepším věku trávit trochu víc času. Teď je ale všechno jinak!

Udělala to snad kvůli penězům?

Otázkou zůstává, jestli nebude Lucka nakonec svého prodeje litovat. Mohla si přece nemovitost zatím nechat, zrekonstruovat ji a dojíždět s ratolestmi do domečku alespoň příležitostně třeba na dovolenou. Jiná situace by byla, kdyby měla blonďatá hvězda finanční nouzi a potřebovala narychlo peníze z prodeje. To ale vzhledem k honoráři půl milionu korun za kanadský film rozhodně nehrozí. Nebo na zvěstech o rozpadu šestiletého manželství s bývalým kapitánem národního hokejového týmu něco bude a úspěšná herečka chce raději zainvestovat do nového vlastního bydlení v kanadském Montrealu, aby byla soběstačná a připravená na všechno, co přijde?

reklama
reklama