Proč se muži bojí ženského NIC?

Muži nechápou skutečný význam a varování ženských slov. Pouhé NIC se může vzápětí změnit na nelítostné VŠECHNO! Když na otázku: „Co ti je?“, odpoví žena významným: NIC!, měl by se mít muž na pozoru!

Láska má velký protipól. Není to nenávist, protože ta je pořád o velkých emocích. Opakem lásky je lhostejnost! Je to horší, než když zemře někdo blízký. Protože tady se učíte žít s vědomím, že jste ho sama nechala odejít.

Muži často říkají, že ženy nevědí, co chtějí. Jenže to je omyl! Ženy totiž moc dobře vědí, co a koho chtějí. Chtějí někoho, kdo bude mít strach, že je ztratí.

Co nás bolí úplně nejvíc?

Ženské NIC je výstrahou pro muže. To, co ženu v lásce nejvíc bolí, je lhaní, podvádění a ponižování. Žena, která má ráda sama sebe, nepotřebuje někoho, kdo nepotřebuje ji! Teprve, když o někoho přijdete, začnete se ptát PROČ? A pak s tím PROTOŽE se musíte naučit žít.

Za chyby se draze platí

Nevážíme-li si lásky, opustí nás. Život nás učí vážit si toho, co máme, ještě když to máme, ne až když to ztratíme. Proto nás pády na dno učí vážit si svých priorit. Slabí muži vydírají slovy: Odpusť mi, jsem jenom chlap, a dělám chyby. Jenže za chyby se platí. A chyby zaplacené nejdráž bývají nejužitečnější.

Už je neopakujeme, protože cenu, kterou za ně musíme zaplatit, si pamatujeme navždy.

Nejde sedět na dvou židlích

Ve vztahu nikdy není jen vítěz a poražený, ale vždy dva vítězové, nebo dva poražení. Muž a žena by měli tvořit tým, ne protihráče, protože příležitost dělá zloděje.

Příležitost zalhat a podvést, je způsob, jak poznáte toho druhého. A jak si ušetřit spoustu času, stráveného po boku někoho, kdo podvádí a žebrá o další šance. Neexistuje důvod, proč stále dávat druhou šanci, když tolik jiných mužů čeká na tu první.

Proč návraty nefungují?

Ženy si stárnutí dobře uvědomují. To jen muži žertují, že nestárnou, a podléhají klamu, že všechno jde vrátit.

Ne, pánové, nejde. Pokud sklenička spadne na zem, nepomůže říct PROMIŇ, střepy už nikdo nedá dohromady. Stejně je to i s důvěrou a zlomeným srdcem. Každý vztah je jako řetěz Každý řetěz je silný tak, jako jeho nejslabší článek.

Oslabuje- li vás muž ponižováním, lhaním a podváděním, narušuje tak symbolický řetěz vašeho vztahu, jehož je sám součástí. Proč NIC znamená varování? Víte, kdy se žena přestane snažit zachránit vztah? Když jí dojde, že si zaslouží někoho lepšího! To je NIC.

Chvíle, kdy zapadnou dveře, které nemají kliku. Ani škvíru, kterou se dá podstrčit lístek s omluvou. I největšímu bouřlivákovi se v tu chvíli chce křičet. A teprve pak si uvědomí hodnotu slůvka NIC..

reklama
reklama