Můj čas na kafíčko

Proč se někteří muži Kateřiny Hrachovcové bojí?

Můj čas na kafíčko

Všestranná herečka se proslavila i tetováním a nahotou.

Manželství Kateřina Hrachovcové (49) trvalo třináct let. S navázáním dalšího vztahu to ale nemá herečka snadné, na spoustu zájemců působí moc výstředně.

Dětství Kateřiny Hrachovcové (49) bylo ovlivněno tím, že doma neměli televizi. Díky tomu měla spoustu jiných zážitků a nemyslí si, že by o něco přišla. Už jako malá dávala najevo své umělecké nadání, od první třídy začala psát do oranžového bloku, který dostala od otce.

Nejednalo se ale o pohádky ani o romantické věci, byly to prý detektivky a horory. Kateřina zkrátka byla zvláštní už odmala. Jedním ze silných vjemů představoval pro budoucí herečku cirkus. Okouzlovala ji vůně manéže a záře světel. A také ji zajímal

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden