Moje šťastná hvězda

Proč se nerozvedli?

Za chvíli tomu budou dva roky, co odešel herec Ondřej Malý (57) od hvězdy ze seriálu ZOO Pavly Tomicové (61). Tehdy to pro ni byl šok, ze kterého se dlouho vzpamatovávala.


Vše pro ni bylo složitější i proto, že ji opustil kvůli vztahu s její kamarádkou, herečkou ze seriálu Slunečná, Kristýnou Kociánovou (38), která mu později porodila dítě. Mnozí by čekali, že po takové zradě a ponížení nebude Tomicová dlouho váhat a skončí s Malým před rozvodovým soudem.


A tam se ho pokusí oškubat a pořádně se mu pomstít. Jenže podle veřejně dostupných informací se ještě stále nerozvedli. A dokonce se doposud nikde ani neobjevily informace o tom, že by někdo žádost o rozvod podal. Nejspíš k tomu ani jeden z nich nemá odvahu.


Pro Tomicovou je představa jakéhokoli dalšího setkání s Malým noční můrou a klid nejspíš preferuje i on sám. Kdo by tak mohl na rozvod tlačit nejvíc, je samozřejmě Kristýna Kociánová.


Donutí ho k rozvodu Kociánová?


Jako žena a také matka jeho dítěte si dříve, či možná brzy začne dělat naděje, že spolu skončí před oltářem. Povídá se, že s ním prožívá svůj nejvážnější vztah v životě a už si nedovede představit, že by někdy byla bez něj.


Je ale jasné, že dokud se neudělá tlustá čára za manželstvím jejího partnera s Pavlou Tomicovou, nic takového možné nebude. A dočká se tak maximálně krásného zásnubního prstenu.  Tak uvidíme, kdo nakonec žádost o rozvod podá a kdo ho k tomu  případně dotlačí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden