Proč se odkládá plánovaná svatba?

Odkládá Sandra Nováková svůj velký den s Vojtěchem Moravcem jen proto, že už jí jednou její bývalý snoubenec pošlapal všechny sny a plány?

Důvěra ve vztahu je velmi důležitá, své by o tom mohla vyprávět i SANDRA NOVÁKOVÁ (40), která si užila nejedno hořké zklamání. Jak moc to poznamenalo její soužití s VOJTĚCHEM MORAVCEM (34)?

Rodina Sandry Nováková (40) na první pohled působí jako reklama na dokonalé štěstí. Vztah s o pět let mladším režisérem Vojtěchem Moravcem (39) prý funguje celkem dobře, a přestože se o tom poměrně často spekuluje, žádnou vážnější krizí si zatím neprošli.

Zlí jazykové ale tvrdí, že podobně jako mnoho jiných lidí skrývá i herečka ze seriálu 1. MISE pomyslného kostlivce ve skříni. Má totiž za sebou velmi problematický vztah s mužem, před kterým ji všichni varovali a

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden