Moje sladké tajemství

Proč se Sába nikdy nevdala?

Moje sladké tajemství

Nestojí o ni muži, nebo ona o svatbu?

Zdá se neskutečné, že herečce s dívčím půvabem Sabině Laurinové (49) už táhne na 50 let. I přes svůj šarm však za celý dosavadní život nenarazila na muže, který by si ji vzal. A že by zrovna ona byla ve svatebním jako princezna!

Hvězda seriálu ZOO Sabina Laurinová (49) má za sebou několik vztahů, které skončily krachem. Mezi ty nejdelší a nejvážnější patří nepochybně pouta s rockerem Josefem Vojtkem (56), s nímž má dceru Valentýnu (20), a pak svazek s Karlem Kameníkem (54), z něhož se narodila dcera Maja (13).

Ani v jednom případě se svatby herečka nedočkala. Možná ale nelituje. Manželství totiž podle všeho není nic, po čem by kdovíjak toužila. Ačkoli si všichni mysleli, že je to naopak, Sabina Laurinová se zřejmě nikdy

Zbývá vám 71% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden