Proč se svléká? Horor, nebo fór?

Jako jeden z mála přistupuje Bobo Švarc alias Martin Zounar (52) k faktu, že jeho role v seriálu Ordinace končí, s nadhledem.

„Měla úžasnou sledovanost, co víc si přát než v takovém projektu strávit 11 let,“ říká s tím, že nikdo netuší, co bude, až se budou doopravdy loučit.

„To bude peklo v řetězech,“ směje se. Zrovna on by si ale možná měl raději dát nealko, aby zas nespadl do problémů s pitím. Sám nikdy netajil, že byl kvartální alkoholik, a dokonce si pobyl i tři týdny v léčebně. Nestačilo to.

Martin by neměl pít vůbec! Podle psychiatra Karla Nešpora (67) žije v bludu! „Pojem kvartální alkoholik neexistuje! Závislost na alkoholu je jen jedna! Proto je problém přestat, když člověk začne pít,“ upozornil. Závislým doporučuje, aby se alkoholu zcela vyhýbali. A to Zounar nedělá.

Chce ještě dítě!

Jako Bobo z Ordinace moc spokojený v manželství není. Co ale nemá v seriálu, má teď doma. Dokonce svoji krásnou Kateřinu (39) požádal o ruku. Za rozpady bývalých vztahů mohl právě alkohol, a tak by se měl nad sebou zamyslet.

„Měli jsme super večeři a dobrý prosecco, byla to bomba. Jsem rád, že druhý den bylo volno,“ smál se při vzpomínce Martin, který si s pitím evidentně neumí dát pokoj.

Aby tedy na plánovanou svatbu nakonec vůbec došlo. Rád by prý dokonce pořídil své dceři Klaudii (11) z prvního manželství brášku či sestřičku. „Už mám krásnou dceru, která je zdravá a šikovná. A další vyžením! Sofi e (11) dokonce chodí s Klaudií do školy a jsou kamarádky. „Vše je, jak má být!“ raduje se.

Peníze neřeší

I když i pro něj seriál znamenal stabilní příjem, věří, že to bez něj zvládne. „Měl jsem průměrně kolem šesti natáčecích dnů, některé měsíce dokonce jen dva. Je tam hodně dějových linek.

Takže musím říct na rovinu, že mým hlavním zdrojem příjmů bylo divadlo. Představení máme nazkoušená, a až se začne, máme v průměru 28 představení v měsíci a na tři roky práce až až,“ uzavřel. A není se co divit.

Největší zájem je totiž o představení Dva nahatí chlapi, kde Zounar běhá po jevišti, jak ho Pánbůh stvořil. A nejednou se na jevišti tak rozdováděl, že zapomněl na roušku omotanou kolem těla a ta mu často sjela dolů! I když nevypadá jako kulturista, který by se mohl chlubit tělem, nečekaný striptýz lidi láká.

Možná i to, že v něm hraje s českým Belmondem Martinem Krausem (37). Jeho seriálová žena Heduš, Martina Randová (47), to vystihla nejlíp: „Divákům se to líbí, protože to je legrace. Otázkou zůstává, jestli je humor, nebo horor vidět nahého Zounara!“

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden