Můj čas na kafíčko
Proč se svléká? Horor, nebo fór?
Proč se svléká? Horor, nebo fór?

Jako jeden z mála přistupuje Bobo Švarc alias Martin Zounar (52) k faktu, že jeho role v seriálu Ordinace končí, s nadhledem.

„Měla úžasnou sledovanost, co víc si přát než v takovém projektu strávit 11 let,“ říká s tím, že nikdo netuší, co bude, až se budou doopravdy loučit.

„To bude peklo v řetězech,“ směje se. Zrovna on by si ale možná měl raději dát nealko, aby zas nespadl do problémů s pitím. Sám nikdy netajil, že byl kvartální alkoholik, a dokonce si pobyl i tři týdny v léčebně. Nestačilo to.

Martin by neměl pít vůbec! Podle psychiatra Karla Nešpora (67) žije v bludu! „Pojem kvartální alkoholik neexistuje! Závislost na alkoholu je jen jedna! Proto je problém přestat, když člověk začne pít,“ upozornil. Závislým doporučuje, aby se alkoholu zcela vyhýbali. A to Zounar nedělá.

Chce ještě dítě!

Jako Bobo z Ordinace moc spokojený v manželství není. Co ale nemá v seriálu, má teď doma. Dokonce svoji krásnou Kateřinu (39) požádal o ruku. Za rozpady bývalých vztahů mohl právě alkohol, a tak by se měl nad sebou zamyslet.

„Měli jsme super večeři a dobrý prosecco, byla to bomba. Jsem rád, že druhý den bylo volno,“ smál se při vzpomínce Martin, který si s pitím evidentně neumí dát pokoj.

Aby tedy na plánovanou svatbu nakonec vůbec došlo. Rád by prý dokonce pořídil své dceři Klaudii (11) z prvního manželství brášku či sestřičku. „Už mám krásnou dceru, která je zdravá a šikovná. A další vyžením! Sofi e (11) dokonce chodí s Klaudií do školy a jsou kamarádky. „Vše je, jak má být!“ raduje se.

Peníze neřeší

I když i pro něj seriál znamenal stabilní příjem, věří, že to bez něj zvládne. „Měl jsem průměrně kolem šesti natáčecích dnů, některé měsíce dokonce jen dva. Je tam hodně dějových linek.

Takže musím říct na rovinu, že mým hlavním zdrojem příjmů bylo divadlo. Představení máme nazkoušená, a až se začne, máme v průměru 28 představení v měsíci a na tři roky práce až až,“ uzavřel. A není se co divit.

Největší zájem je totiž o představení Dva nahatí chlapi, kde Zounar běhá po jevišti, jak ho Pánbůh stvořil. A nejednou se na jevišti tak rozdováděl, že zapomněl na roušku omotanou kolem těla a ta mu často sjela dolů! I když nevypadá jako kulturista, který by se mohl chlubit tělem, nečekaný striptýz lidi láká.

Možná i to, že v něm hraje s českým Belmondem Martinem Krausem (37). Jeho seriálová žena Heduš, Martina Randová (47), to vystihla nejlíp: „Divákům se to líbí, protože to je legrace. Otázkou zůstává, jestli je humor, nebo horor vidět nahého Zounara!“

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz