Proč se tomu nesmějete?

Muž, který je veselý a dokáže svými vtipy bavit ostatní, je pro ženu přitažlivý. Ale sama se často jeho vtipům od srdce nezasměje. Proč?

Protože ženy a muži mají úplně jiný smysl pro humor. Každý se směje něčemu docela jinému. Jenže humor je kořením života. Smysl pro humor požadují při svém výběru partnera jak ženy, tak muži. Ukazuje na kreativitu, dobré duševní zdraví a inteligenci. Navíc samotný smích je velmi zdravý a sexy.

Předvádí se před chlapy

Muž obvykle se ženou počítá jako s doprovodem do společnosti. V hospodě, u grilování či u sledování sportu ale dá přednost výhradně pánské společnosti svých kamarádů, kumpánů či kolegů.

Všemi svými vtípky chce oslovit především je. Mužský humor bývá dost černý, tvrdý a někdy i vulgární. Není proto divu, že jemná ženská duše nemá pro podobný druh zábavy zpravidla pochopení.

Prostě je nechápe

I kdyby ale byly vtipy prosty vulgarismů, násilí i netaktnosti, není zaručeno, že je ženy pochopí. Přesto se muži často snaží objekt svého zájmu právě na humor sbalit. Vzácnost žen se smyslem pro mužský humor způsobuje, že jejich popularita v pánském kolektivu roste do astronomických výšin.

Nejlépe pak dopadnou ty, které jsou schopny sebekritiky, nebo dokonce zvládnou seknout do svého vlastního pohlaví.

Jsou bez šance

Ženy, které se při vyprávění vtipů jen červenají, nebudou nikdy tak populární. I když je fajn mít ženu chápající humor, většině mužů postačí, budou-li mít partnerku, která jim jejich veselí nebude alespoň kazit.

Mělo by to ale fungovat i opačně. Pokud se dobře baví svými historkami a vtipy ženy, měli by to muži respektovat. A ne se jim posmívat nebo nechápavě kroutit hlavou.

reklama
reklama

Komentáře