Proč se zbavila svého majetku?

Jaroslava Obermaierová přepsala všechno na jediného syna. Co když si ale najde nějakou partnerku? Mohla by herečka skončit na dlažbě?

Před pár měsíci se hvězda sesterského časopisu Můj čas na Kafíčko, JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ (76), rozhodla k velkému kroku. Udělala ale dobře, nebo bude nakonec hořce litovat?

Hvězdu nekonečné Ulice, všemi oblíbenou Jaroslavu Obermaierovou (76), v posledních letech pořádně potrápilo zdraví. Nebyl snad rok, kdy by se jí něco nestalo, a to jí vzalo do jisté míry radost ze života. Nyní se ale zdá, že už má všechny trable úspěšně za sebou.

Tedy možná. Herečka totiž nečekaně přepsala veškerý majetek na syna Jaroslava (41). Vrátilo se snad k její smůle všechno do starých kolejí nebo jde jen o čistě praktické důvody? A co to pro ni bude znamenat

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden