Moje šťastná hvězda

Proč si Agáta Soukupa nechce vzít za manžela?

Moje šťastná hvězda

Zdá se, že by jí snesl i modré z nebe. Agáta Hanychová ale začala záhadně couvat. Snaží se ho jen využívat, nebo má jen strach z dalšího drsného rozvodu, který zažila s Prachařem?

Ještě nedávno to vypadalo, že AGÁTA HANYCHOVÁ (38) našla konečně toho pravého. Vedle JAROMÍRA SOUKUPA (54) vypadala opravdu spokojená. Nicméně se šušká, že to mezi nimi začalo skřípat.

Modelka Agáta Hanychová (38) to v minulosti neměla v lásce vůbec jednoduché. Hned několikrát se v tomto směru spálila a jednu chvíli to dokonce vypadalo, že už na muže zanevřela. Pak ale potkala Jaromíra Soukupa (54) a vypadalo to, že konečně našla toho pravého prince na bílém koni.

Ovšem říká se, že ani jejich vztah není dokonalý. Rozhodne se nakonec modelka moderátora a mediálního magnáta opustit, nebo

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden