Moje šťastná hvězda

Proč si Martu Dancingerovou nechce vzít?

Že by manželství nebylo nic pro něj?

Vypadá to, že má MARTA DANCINGEROVÁ (31) vše, co by si mohla přát. Přesto podle všeho není úplně šťastná. A může za to zřejmě její partner.


Herečka má velkou rodinu. S přítelem Markem Pospíchalem (45) má sice jen syna Antonína (6), ovšem on už má dva syny z předchozího vztahu s herečkou Barborou Valentovou (37). I když má její partner matku Rusku a dva roky žil v Petrohradu, na Antonína ani Václava (12)Honzíkem (10) rusky nemluví.


Podle Marty Dancingerové (31) tuto řeč nemá rád. A stejnou averzi má podle všeho i ke svatbě. Možná je to tím, že mu nevyšlo manželství s Valentovou. Buď jak buď, Dancingerovou o ruku stále nepožádal.


Vymění ji za jinou?   


Hvězda Kukaček a Zlaté labutě sice oficiálně tvrdí, že se ani ona do ničeho nehrne a času na veselku je dost. Její kolegové ale říkají, že ji to dost mrzí. Ráda by podle nich byla co nejdříve vdanou paní. Když už nic, tak by i navenek působili jako opravdová, celistvá rodina.


Všem raději tvrdí, že na veselku má ještě času dost.

Že stále žijí na „psí knížku“, však může mít i celkem logický důvod. Povídá se totiž o tom, že Pospíchal se čas od času porozhlédne, zda se by nebylo lepší změnit partnerku. Ne že by byl Dancingerové přímo nevěrný. Ale podle všeho prostě zjišťuje možnosti, jaké se mu nabízejí.

Problémy odmítají

Škarohlídi dokonce tvrdí, že ho život s herečkou prostě přestal bavit. Oba ale jakékoli zvěsti o tom, že by si přestávali rozumět, odmítají. Uvidíme, jak to dopadne.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden