Proč si nechce vzít svého partnera?

Nemá Jana Stryková jen potřebu být nevěstou a stvrdit tak lásku s otcem svého syna, nebo se snaží zachovat si svou volnost a svobodu?

Přestože má JANA STRYKOVÁ (42) se svým partnerem MATĚJEM MATUŠKOU (42) syna JÁCHYMA (7), svatbu v plánu prý nemají, tak to tedy tvrdí alespoň ona. Má na to její partner ale stejný názor?

Svatební šaty si sice Jana Stryková (42), která hraje v novém krimiseriálu Šéfka, už jednou v minulosti oblékla, její dobře utajované manželství ale podle ní nestálo za řeč. Jestli si ale znovu zkusí roli nevěsty, není vůbec jisté.

Ona totiž po svatbě nijak zvlášť netouží, a to navzdory tomu, že se už před lety měl prý její partner Matěj Matuška (42) prostřednictvím svého otce Miroslava dušovat, že veselka bude určitě a brzy.  Avšak nestalo se. Dala mu snad okatá herečka

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden