Proč si sexy zrzka Pauhofová vůbec nevěří?

Má snad všechno, po čem touží každá žena! Slovenská sexy kost Táňa Pauhofová (33) je krásná, zdravá a úspěšná v tom, co dělá! Tak proč je sama se sebou pořád tak nespokojená? Může za to snad výchova? Rodiče od ní totiž vždycky očekávali jen ty nejlepší výsledky a když se místo studia práv rozhodla pro herectví, byl doma oheň na střeše!

Možná o to víc se zakousla do svého povolání herečky a nyní hraje hlavní role v předních filmových trhácích. Po snímku Lída Baarová třeba v úspěšné české komedii Všechno nebo nic. Uvažuje snad i po tomhle stále o změně práce? A proč ji opustil její partner?

Role Lídy Baarové pro ni byla výzvou i překvapením!

Partnera a miminko vyměnila za kariéru!

Vedle pracovního života se v tom soukromém Táňa dost trápí. Na podzim se totiž rozešla se svým přítelem, slovenským podnikatelem Martinem Vaľovským (36). „Už spolu nejsou víc jak tři měsíce. Martina štvalo, že je stále v práci a neuměla si na něho najít čas. Měl pocit, že je na druhém místě a už to nesnesl,“ prozradil blízký kamarád Pauhofové. Táňa by se už přitom vůbec nebránila založení rodiny. Bez přítele to ale asi nepůjde. Před dvěma lety se ještě mluvilo o tom, že pár je šťastně zamilovaný a dokonce že proběhly zásnuby. Teď to naopak vypadá, že půvabná zrzka je zase sama. Dočká se svého šťastného konce nebo jí práce bude stále přednější?

Táňa Pauhofová, Martin Vaľovský

Bylo by jí lépe u mrtvol?

Ačkoliv se Táně velmi slibně rozjela její herecká kariéra, stále sama v sobě mívá momenty, kdy pochybuje, jestli se rozhodla správně. Důvodem je hlavně její introvertní povaha, která se s rolí temperamentní vášnivé herečky moc neslučuje. „Herec se má umět sebeprezentovat, ale já si říkám, koho zajímá, co si já myslím? Nemám co říct a nemám pocit, že by na mě bylo něco zajímavého,“ přiznala na sebe sebekriticky Táňa. Mluví z ní jen upřímná skromnost nebo by se opravdu radši viděla někde jinde? Nelituje v hloubi duše toho, že se nestala patoložkou? „Občas si říkám, jestli by mi nebylo lépe u mrtvol, ale rychle to přejde. Vždyť já ani nevím, proč jsem jí kdysi chtěla být. Soudní lékařství mě prostě vždycky něčím přitahovalo,“ uvažuje nahlas. Měli by se fanoušci začít bát že přijdou o svůj sexy symbol s ohnivýma očima?

reklama
reklama

Komentáře