Proč si Sokol nemůže najít ženu?

Hvězda soutěže Tvoje tvář má známý hlas Ondřej Sokol (45) je právě na vrcholu slávy. Celý život je herec a režisér, ale miláčkem žen se stal až jako moderátor. Jenže za svou hvězdnou kariéru platí osobním životem. Proč žije sám? A nemá žádnou přítelkyni?

Když byl naposledy Ondřej Sokol (45) spatřen ve společnosti s mladou a krásnou ženou, všichni si mysleli, že má novou přítelkyni. Jak se ale ukázalo, dotyčná krásná žena byla ještě dítě. A to přímo Ondrovo. Šlo totiž o jeho dceru Ester (16), kterou má se svou bývalou manželkou Kateřinou Lojdovou (39). S ní má ještě syna Adama (12). Ale ani dvě děti ho u bývalé manželky neudržely. Od té doby se ve společnosti žen příliš nevyskytuje. Zájem ale o něj rozhodně je. Nemá snad na ženy čas? Je u něj na prvním místě kariéra? Nebo zkrátka nemá štěstí v lásce?

Se svou bývalou ženou zplodil syna a dceru.

Dceru si pletou s milenkou!

Že si mnozí lidé pletou jeho dceru s milenkou, je zřejmě dáno tím, že před čtyřmi lety chodil s mladinkou Lucií (20), dcerou své spolužačky, které v té době bylo pouhých sedmnáct let, tedy o čtvrt století méně než jemu. „Je výjimečná. Už jsem ji seznámil i s mými dětmi,“ nechal se tehdy Sokol slyšet. S tou výjimečností to ale asi nebylo zas tak horké, když se o dva roky později rozešli. Od té doby žádnou stálou partnerku ale nemá a tak ho uhánějí davy fanynek. Každá chce být jeho přítelkyní. Ale Ondřej má jasno. Podle jeho známých si chce jen užívat a nevázat se. Na prvním místě je totiž hlavně otec. „Jak působím navenek, s tím už asi nic neudělám. Doma, tam bych rozhodně byl moc rád jemný, hodný, milý, vtipný, chápavý, zábavný, spolehlivý a spravedlivý táta. To je pro mě snad ta nejdůležitější věc v životě. Snad moje děti potvrdí, že se mi to aspoň trochu daří,“ přeje si Sokol.

Slavíky bude letos moderovat místo Boučka

Možná ale to, že nemá žádnou stálou známost, mu dovoluje naplno se věnovat práci a kariéře.
Není pochyb o tom, že je skvělým moderátorem. A samozřejmě si toho všímají i jednotlivé televize a tvůrci nejrůznějších pořadů. Teď dostal nabídku snů. Bude moderovat letošní vyhlášení cen Český slavík Mattoni 2016. „Jako dítě jsem tu anketu zbožňoval. Nemohl jsem dospat, abych se dozvěděl z Mladého světa výsledky. Hlavně jestli je Karel Gott (77) zase první,“ vtipkoval herec a moderátor. „Pro nás to bylo něco unikátního, takže pro mě to má mimořádný význam i ve spojitosti s mým dětstvím. Proto jsem se vůbec nerozmýšlel a na nabídku kývnul,“ raduje se ze svého největšího kariérního úspěchu. Přiznal ovšem, že na scénáři ke slavnostnímu večeru spolupracuje s moderátorem Liborem Boučkem (35). „Na scénáři pracuji společně s Liborem Boučkem, je to jistota.“ V minulém roce moderoval slavíky právě on, ale scénáristé se rozhodli ho vyměnit nejspíš proto, že teď slaví úspěch jako moderátor populární televizní show Tvoje tvář má známý hlas.

Dostal práci snů! Letos bude Českého slavíka moderovat on.

Proč si oblíbil důchodkyně?

Jeho úspěchy mu závidí i mnozí kolegové. Ale co naplat. Showbyznys je tvrdý a uspějí jenom ti, kteří si oblíbí sami diváci. A že je Ondřej Sokol miláček národa, o tom není pochyb.
Ženám, napříč všemi věkovými kategoriemi, se jeho rozverný humor a chlapecká vizáž líbí. Když natáčel pozvánku na brněnský festival sportu a tance, rozhodl se, že se vydá do bytu svých fanynek a natočí pozvánku právě odtud. Pokud byste ale čekali, že půjde o mladé, krásné ženy, nebyli byste dál od pravdy. Dámy, s nimiž natáčel, by mu klidně mohly dělat prababičky! „Trávil jsem s nimi celý den v miniaturním bytě. A i když při odchodu děkovaly a tvářily se nadšeně, určitě si příště rozmyslí, jestli to budou chtít zažít znovu,“ žertoval Sokol, který vtípky trousí při každé příležitosti. Teď před sebou má ale obrovský úkol, ke kterému musí přistupovat zodpovědně. Pokud se mu moderování slavíků vydaří, je jisté, že se stane v České republice moderátorským esem číslo jedna. Jestliže neobstojí, stále bude na vrcholu své slávy, ale zřejmě se mu zavřou dveře k jiným, stejně úspěšným akcím, které by v budoucnu mohl moderovat.

Jako porotce Tváře sklízí jeden úspěch za druhým.

Proč ho ženy nelákají?

Už dlouho se spekuluje nad tím, zdali není příčina jeho neúspěchu v hledání potenciální partnerky jeho orientace. Když v roce 2011 zazářil ve filmu Perfect Days po boku Ivany Chýlkové (53) jako její věrný homosexuální přítel, nešlo si nevšimnout, že mu byla role snad ušitá na míru. Může být Sokol homosexuálem i ve skutečnosti? Už kdysi ale utnul všechny spekulace hned poté, co se film dostal do kin. „K vám na sjezd bych nepřijel ani za nic,“ vzkazoval Sokol gayům, kteří se vyjadřovali k jeho orientaci na internetovém chatu. Možná to ale bylo dost drsné vyjádření, pokud nemá Ondřej co skrývat. Jak je to ve skutečnosti? A pokud je skutečně na ženy, proč dosud žádnou nemá? To nejspíš ukáže čas. I když se na druhou stranu najdou i homosexuálové, kteří svou orientaci dokážou skrývat po celý život.

Role homosexuála mu sedla jako ulitá!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden