Proč si vybírat muže podle horoskopu?

Už několikrát jste se zamilovala, a vždycky to skončilo zlomeným srdcem? Nebo jste naopak narazila na toho pravého? Možná o tom ani nevíte, ale právě znamení horoskopu vaší polovičky mnohé prozradí.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Od Berana můžete očekávat obrovskou sílu, energii, sexualitu, ale také agresivitu. Ve vztahu bývá dominantní, a pokud ho budete chtít „ulovit“, jistě na něj zaberou lichotky.

Jen je třeba si dávat pozor na nevěru, Berani nebývají příliš stálí. On je ale naopak žárlivý, takže od vás bude očekávat oddanost a také to, aby vždy bylo po jeho. Rozhodně se s ním ale nikdy nebudete nudit.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Pokud toužíte po stálém vztahu plném citů a porozumění, Býk bude pro vás to pravé ořechové. Je zásadový a své slovo vždy dodrží. Sice mu trochu déle trvá, než se rozhoupe, poté vás ale

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden