Proč šílíme, když je chlap zaražený?

Také vám hned hlavou letí tisíce splašených myšlenek a fantazie pracuje naplno, když ten váš chlap mlčí a začne se náhle chovat divně a zamyšleně?

Dnes večer se můj manžel choval opravdu podezřele. Vůbec nevím, jak tomu mám rozumět...

Co si myslí ONA?

Domluvili jsme si večeři v naší oblíbené restauraci. Celý den jsem chodila s kamarádkami po obchodech, a tak jsem na schůzku přišla o něco později. Myslela jsem, že ho to rozzlobilo, a proto se tak chová.

Hovor mezi námi vázl, a tak jsem mu navrhla, ať se přesuneme někam, kde je víc ticho, abychom mohli spolu mluvit v klidu. Souhlasil, ale k ničemu to nebylo.

Ticho je podezřelé!

Ptala jsem se ho, co se stalo, ale on tvrdil, že nic. Tak jsem z něj tahala, jestli se snad zlobí kvůli mně. Řekl mi, že se vůbec nezlobí, že jsem opravdu nic nezavinila a že není proč se vzrušovat.

Po cestě domů jsem mu řekla, že ho miluju. Jen se usmál a neodpověděl. Nedokážu si jeho chování vysvětlit. Nechápu, proč mi neřekl, že mě taky miluje. Když jsme dorazili domů, cítila jsem, že je v myšlenkách někde jinde.

Co když má ženskou?

Pak jen stále seděl zaraženě na gauči a díval se na televizi. Pořád se mi zdál duchem nepřítomný a vzdálený. Nakonec jsem do toho trapného ticha řekla, že už jdu spát. Asi za půl hodiny přišel do ložnice.

Cítila jsem, že ho něco zneklidňuje a že mi v myšlenkách uniká neznámo kam. Je to jasné: Co když má ženskou? Zatímco on si klidně usnul, já do půlnoci plakala! Nevím, co dělat. Asi jsem ho už ztratila a chce ode mě odejít. Můj život se hroutí!

Co si myslí ON?

Sakra! To auto mi pořád nenaskakuje a já nemůžu přijít na to proč!

reklama
reklama