Proč Sokol ještě pořád nenašel tu pravou? Čeho se bojí?

Známý herec, režisér a moderátor Ondřej Sokol (45), je na roztrhání! Být slavný přitom není vůbec jeho šálek kávy. Je prý nesmělý a nejradši je pěkně zalezlý doma a s nikým se nebaví! Nemá strach, že s tímhle stydlivým přístupem zůstane sám? Nebo něco skrývá?

Zatím to spíš vypadá, že sympatický bavič Ondřej Sokol (45) motá svou roztomilou introvertní povahou hlavy všem ženám kolem, ale k žádnému vztahu se nemá. Může za to, že je sám, jeho stydlivost? Nebo snad čeká, že potká nějakou nezadanou kolegyni herečku nebo fanynku, která ho z jeho domácího brlohu, kde se zamyká před celým světem do klidu, konečně vyléčí? Možná zase vyrazí do společnosti a pokusí se klofnout další budoucí paní Sokolovou! Věk už by na další vážný vztah, po rozvodu před mnoha lety, rozhodně měl.

S tváří chlapečka vypadá na třicet.

Proč mu pořád žádná žena není dost dobrá?

Ondra má už jedno ne- úspěšné manželství za sebou s herečkou Kateřinou Lojdovou (40). Ta sama přiznala, že společný život podivínskému herci jako partnerovi a manželovi zrovna moc nešel. Možná že se spálil a po nevydařeném osudovém vztahu nemá sílu a hlavně důvěru zkoušet další soužití se ženou. Nebo snad za jeho vyhýbání se ženám může úplně něco jiného? Že by se začínaly potvrzovat spekulace, že jeho mlsné obdivovatelky mají smůlu, protože Ondra brousí spíš ve vodách na opačném břehu a zajímají ho snad ve skutečnosti daleko více muži? V prostředí českého showbyznysu by rozhodně nebyl první ani poslední, kdo by i po dvou dětech zjistil o sobě něco tak zásadního a dal tomu konečně volný průběh.

Praští do toho Ondra časem ještě jednou?

Jako malý kluk  se převlékal do  ženských šatů!

V jeho herecké profesi se mu také bravurně daří předstírat, že mu role komedianta a frajírka na pódiu před celým národem sedí a náramně ho baví. Tak proč by takové předstírání nemohlo fungovat i v jeho soukromém životě? Ondra ale není jedním z těch, kdo by se s něčím užíral sám. „Občas je dobré si o problémech pohovořit s nějakým nestranným odborníkem. Lidé to tady pořád berou jako ostudu. Když máte chřipku, tak přece taky jdete k lékaři,“ vyložil své karty na stůl na otázku, jestli občas navštíví nějakého psychologa. Jedno je každopádně jisté. V některých z jeho dávných vzpomínek by se jistá náklonnost k mužům hledat dala. „Já už se jako dí- tě rád převlékal do ženských šatů, takže takové předvádění někoho jiného je parádní,“ prozradil Ondra. Takže kde se vlastně skrývá celá pravda? Ono potkat dokonalou ženu snů, která by za to stála, asi nebude v jeho nabitém programu moc jednoduché. Jak sám přiznává, jeho pracovní vytíženost ho už začíná dohánět téměř k šílenství. „Beru na to nějaký prášky a jen doufám, že zaberou,“ zavtipkoval si známý moderátor.

Společné děti prostě nezapřou!

Začíná bruslit na tenkém ledě

V létě sice nějaké volno mít bude, ale rozhodně ne tolik, kolik doufal. Hned od srpna totiž musí začít předtáčet už čtvrtou řadu soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kterou bude opět moderovat. Do toho dál točí a režíruje filmy, překládá divadelní hry a navíc se má dokonce i stát uměleckým šéfem Činoherního klubu. Takže ani na svou rodinu, dceru Ester (16) a dospívajícího syna Adama (12), nemá tolik času, jak by si představoval. I když by chtěl prý být vstřícný a všechápající táta, doma funguje pro své dvě děti spíš jen jako pomocná služebná síla. Se svou širší rodinou se také příliš nevídá. „Moje rodina je rozptýlená po celém světě, takže se bohužel tak často nescházíme,“ uvedl smutně Ondra. Při takovém vytížení si prý dokonce pořídil vlastní asistentku, aby mu organizovala nabitý program. Těžko si představit, že by někam ještě vpasoval čas pro novou lásku.

Zvíře by zabil jen v sebeobraně

Pomocná ruka by se mu doma ale přitom náramně hodila. Některé domácí práce totiž opravdu k smrti nesnáší. Například takové morbidnosti, jako je naporcování nebo snad zabití slavnostní večeře. Tak do toho se rozhodně nepouští! „Já si i rybu nechávám zavraždit u prodavačů,“ svěřil se se smíchem Sokol. Hned ale dodal, že kdyby ho nějaké zvíře ohrožovalo, tak by ho asi zabít dokázal. Třeba by se mu tak po jeho boku nějaký zdatný lovec nebo lovkyně doma hodil!

Proč si vybírá jen samé mladé milenky?

Jedno se oblíbenému herci rozhodně upřít nedá. Protože pořád vypadá velmi dobře a mladě, může si dovolit chodit s opravdu hodně mladými kůstkami. Není žádným tajemstvím, že Ondra v minulosti už chodil s mladičkou sedmnáctiletou slečnou. Šlo dokonce o dceru jeho bývalé spolužačky Lucku (20), které by mohl dělat z fleku spíš tatínka než milence. Ani takový vztah s věkovým rozdílem jedné generace mu ale bohužel nevyšel. Jeho fanynky proto zajímá, s jakým trumfem charismatický bavič zase přijde. A snaha se mu opravdu nedá upřít. Když nekouká zrovna po mladých kočičkách, neztrácí čas a rozhazuje sítě alespoň po svých fanynkách. V pořadu Sama doma takhle zaskočil jednu ze svých obdivovatelek, známou tlumočnici, kdy jí přímo v překladatelském okénku do znakové řeči poslal pusu. „Jí to udělalo obrovskou radost. Ta pusa byla nevyhnutelná, to je jasná věc,“ prozradil Ondra po vstupu do přímého přenosu. Vypadá to tedy, že i jeho věrné náctileté fanynky teď u něj mají velkou šanci!

reklama
reklama

Komentáře