Proč stále ještě nemá rodinu?

Je na sebe přísná, někdy až moc. HANA HOLIŠOVÁ (42) působí dojmem nedostupné ženy, která k sobě jen tak někoho nepustí. I to je možná důvod, proč stále nemá rodinu. Není už ale na založení rodiny trochu pozdě?


Není nijak výjimečné, že velmi úspěšné ženy to mají v soukromí přesně naopak a jejich rodinný život, pokud tedy nějaký existuje, je jeden velký propadák.


Hana Holišová (42) ze seriálu Ulice, kde hraje oblíbenou Veroniku Maléřovou, už toho ve své profesi dokázala hodně. Proč jí to ale nevychází v soukromém životě? Odpovědí je zřejmě celá řada.


Osud to chtěl jinak


Pro Holišovou je kariéra na prvním místě, nebo tomu alespoň bylo v době, kdy její vrstevnice odcházely na mateřskou a budovaly rodinu. Ona místo toho sbírala role a ocenění. Ne že by vztahy úplně vypustila. Ovšem nedařilo se.


Se sympatickým tanečnkem randila přes dva roky.

Nevyšlo to ani s bývalým partnerem kolegyně, zpěvačky Kamily Nývltové (32). Té totiž tanečníka Tomáše Smičku (35) zřejmě přebrala, což potvrzují i zprávy ze zákulisí českého showbyznysu. Prý na něj dělala oči už v době, kdy byl ještě s Nývltovou.

Dlouho se zdálo, že tato láska má naději a pro Holišovou bude osudová. Jenomže to zase nevyšlo. Podle všeho proto, že spolu byli až příliš často. Jeden čas spolu totiž hráli i v muzikálu Ať žijí duchové.

Neměli šanci se na sebe těšit, něčím se překvapit. Vztah, kdy jsou spolu partneři celé dny pohromadě, nemohou dělat dobrotu, což se také potvrdilo.

Dá přednost rodině před kariérou?

Holišová čtyřicítku oslavila už před dvěma roky, vidět to na ní sice není, ale biologické hodiny ošálit nejde. Přesto děti stále neřeší. Když se jí na to někdo zeptá, jen mávne rukou a nechce se na toto téma vůbec bavit.

Momentálně prý má vztah, který celkem funguje. Ona sama nechce prozradit vůbec nic. Jestli to bude konečně ten pravý muž s velkým M, se zřejmě ukáže brzy. Protože pokud to s dětmi herečka někdy myslela vážně, tak nemá čas na příliš velké váhání. Dokáže upřednostnit rodinu před kariérou?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden