Proč stále ještě nemá rodinu?

Je na sebe přísná, někdy až moc. HANA HOLIŠOVÁ (42) působí dojmem nedostupné ženy, která k sobě jen tak někoho nepustí. I to je možná důvod, proč stále nemá rodinu. Není už ale na založení rodiny trochu pozdě?

Není nijak výjimečné, že velmi úspěšné ženy to mají v soukromí přesně naopak a jejich rodinný život, pokud tedy nějaký existuje, je jeden velký propadák.

Hana Holišová (42) ze seriálu Ulice, kde hraje oblíbenou Veroniku Maléřovou, už toho ve své profesi dokázala hodně. Proč jí to ale nevychází v soukromém životě? Odpovědí je zřejmě celá řada.

Osud to chtěl jinak

Pro Holišovou je kariéra na prvním místě, nebo tomu alespoň bylo v době, kdy její vrstevnice odcházely na mateřskou a budovaly rodinu. Ona místo toho sbírala role a ocenění. Ne že by vztahy úplně vypustila. Ovšem nedařilo se.

Se sympatickým tanečnkem randila přes dva roky.

Nevyšlo to ani s bývalým partnerem kolegyně, zpěvačky Kamily Nývltové (32). Té totiž tanečníka Tomáše Smičku (35) zřejmě přebrala, což potvrzují i zprávy ze zákulisí českého showbyznysu. Prý na něj dělala oči už v době, kdy byl ještě s Nývltovou.

Dlouho se zdálo, že tato láska má naději a pro Holišovou bude osudová. Jenomže to zase nevyšlo. Podle všeho proto, že spolu byli až příliš často. Jeden čas spolu totiž hráli i v muzikálu Ať žijí duchové.

Neměli šanci se na sebe těšit, něčím se překvapit. Vztah, kdy jsou spolu partneři celé dny pohromadě, nemohou dělat dobrotu, což se také potvrdilo.

Dá přednost rodině před kariérou?

Holišová čtyřicítku oslavila už před dvěma roky, vidět to na ní sice není, ale biologické hodiny ošálit nejde. Přesto děti stále neřeší. Když se jí na to někdo zeptá, jen mávne rukou a nechce se na toto téma vůbec bavit.

Momentálně prý má vztah, který celkem funguje. Ona sama nechce prozradit vůbec nic. Jestli to bude konečně ten pravý muž s velkým M, se zřejmě ukáže brzy. Protože pokud to s dětmi herečka někdy myslela vážně, tak nemá čas na příliš velké váhání. Dokáže upřednostnit rodinu před kariérou?

Související články
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
Tají Bohdalová vážnou nemoc?
premium
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Její kariéra byla bohatá, a ačkoli si to nikdo nedokázal představit, nejspíš je u konce. Herečka Jiřina Bohdalová (93) má prý vážné zdravotní problémy a jiná možnost nejspíš neexistuje! Stále hýří pozitivní energií, často se objevuje ve společnosti, jenže to nejspíš brzy skončí. Herečka Jiřina Bohdalová (93) podle našeho tajného zdroje tají vážnou nemoc. Sice […]
Princezna z Walesu Kate Middleton  (42) podle spekulací čas od času podstupuje tajnou léčbu ve Spojených státech, konkrétně má létat do Houstonu. Alespoň takové informace kolují na sociálních sítích. Jeden z uživatelů napsal, že má být princezna ubytována v hotelu St. Regis, další uživatelé pak tvrdí, že se prochází po stezce poblíž nemocnice MD Anderson. Ta je známá […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz