Proč stále odkládá svatbu s hokejistou?

Prvního syna Tadeáše (3) si Monika Absolonová (42) a Tomáš Horna (38) pořídili po několikaměsíční známosti. Když byl chlapečkovi rok, rozhodl se hokejista požádat zpěvačku o ruku. „No, máme pomalu ročního syna a už plánujeme svatbu,“ vtipkovala tehdy Monika a dodala, že pochopitelně řekla ANO.

S Tomášem už mají dva syny, přesto svatbu odkládají.

Jenže celkem brzy úplně otočila a svatbu smetla ze stolu. Druhé dítě nepomohlo Tadeáš byl nemanželským dítětem, a protože zpěvačka toužila ještě po jednom dítěti, nechtěla o svatbě ani slyšet. Pokud by totiž jedno dítě bylo nemanželské a druhé manželské, přišlo by jí to prý nefér.

„To znamená, že svatba bude, až budou dvě děti, anebo třeba za deset let,“ řekla nekompromisně před kdysi Monika. Vloni v listopadu se pak stala zpěvačka dvojnásobnou maminkou, narodil se druhý syn Matouš (8 měsíců), svatba je přesto stále v nedohlednu! Kdo koho první zklame? Absolonová tvrdí, že všechno má svůj pravý čas a nejdůležitější je, že jsou oba dva v pohodě.

Nestojí však za jejím oddalováním sňatku nějaké pochybnosti, nebo snad krize ve vztahu? Přece jen, Monika má za sebou už jedno nevydařené manželství, a je tak možné, že se obává dalšího zklamání. Prvním manželem Absolonové byl Václav Eiselt (45) a rozvod s ním považuje Monika prý za své nejhorší životní selhání.

Možná ji trápí pochybnosti o hokejistovi, který má za sebou také jedno manželství s Jitkou Hornovou (38). Jeho rozvod byl údajně navíc velmi dramatický!.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden