Proč stále tají svého partnera?

Herečka nedávno odhalila, že bude poprvé maminkou. Kdo je ale otec dítěte?

Krásná herečka Petra Nesvačilová (36) byla několik let bez stálého partnera. Do společnosti chodila v doprovodu kolegyň nebo kamarádů. Její partneři totiž její slávu těžko zvládali a ona sama byla podle svých slov ve vztazích hodně nejistá. Nyní si po čtyřech letech našla vážnou známost, se kterou jejich vztah nabral rychlé obrátky.

Kdysi randila Petra (36) s uměleckým sklářem, poté byla dlouho sama nebo zažívala jen krátké známosti. Petra se nebála veřejně přiznat, že nepřišla na to, jak se zbavit nejistoty ze vztahů.

Vypadá to ale, že nyní se všechny strachy rozplynuly, protože potkala fešáka Tomáše a po dlouhém tajnůstkaření partnera v květnu letošního roku přiznala. Jenže prozradila jen jméno, na sociální síti sdílela i fotku, kde se líbají, takže do obličeje mu moc vidět není. Jejich příběh už ani není jen o oťukávání, ale

Zbývá vám 68% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden