Můj kousek štěstí
Proč tají pletky s Bubílkovou?
Proč tají pletky s Bubílkovou?

Když proběhla médii vlna spekulací, že se čerstvý vdovec Jiří Krampol dal dohromady s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou (68), nenašel se snad nikdo, kdo by jim to oběma nepřál.

Zpočátku ani jeden nic nepopíral, jen se tajemně usmívali a fanoušci radostně tleskali. Oba spolu pracovali na společných projektech, to pak jiskra sympatií přeskočí raz dva.

Zuzana Bubilková je dračice a na svůj věk pořád plná energie.

Bubu chce mít svůj klid

Týdny utíkaly a bohužel začalo být zřejmé, že s Bubu nebude nic. Jiří Krampol si musel na internetu vyslechnout rozhovor s moderátorkou, v němž Bubu na přímý dotaz o jejich vztahu vážně a bez okolků odpověděla, že ona má ráda svůj klid a žádného chlapa, o kterého by se musela starat, by natrvalo nesnesla.

„Musel by mít svůj byt,“ zasmála se. Čili jako pečovatelka se Zuzana rozhodně nevidí. Jenomže Krampol už možná myslí na zadní kolečka, přece jen se dostává do věku, kdy by se měl začít někdo starat o něj. Dost dlouho pomáhal ze všech sil své ženě Hance (†59), závislé léta na alkoholu, lécích a obrovském množství cigaret, což ji nakonec před půl rokem zahubilo.

I Krampolovi ale vzaly starosti spoustu sil, trochu té radosti by si zasloužil. S kolegyní Bubílkovou ale oficiálně stále platí jen to, že spolu píší vzpomínkovou knihu, plánují divadelní představení a chystají se glosovat politické dění pomocí videí na internetu.

Vždy připraven

Krampolovi však doma žena chybí. „Umím si představit, že ještě někoho potkám,“ vyslovil jakoby nedbale větu, za kterou je možná mnoho smutku. Zároveň se ovšem obává, aby nenarazil na nějakou vypočítavou potvoru.

„Některé ženy mohou mít představy, že mám hromady peněz. Tak to bych je rád už dopředu vyvedl z omylu,“ zasmál se. Prý nechce, aby jeho slova vyzněla jako inzerát. Krampol zkrátka nechce tlačit na pilu, ale po partnerce evidentně touží. Povede se mu přesvědčit Bubílkovou, aby změnila názor, nebo si přivede mladici?

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz