Proč tajila, že je těhotná? Kdo je otec dítěte?

Potvora a „zlatokopka“ ze Slunečné několik měsíců skrývala své těhotenství! Kvůli komu?

Zdá se, že je to nakažlivé. Jako by role potvory Denisy ze Slunečné přinášela štěstí. Nejdřív přišla do jiného stavu Veronika Arichteva (34) a právě teď čeká dítě i její nástupkyně Eva Josefíková (30). Všechno se jí dařilo dlouho skrývat, protože hraje těhotnou i ve Slunečné.

Krásná herečka Eva Josefíková (30) šla s pravdou ven a prozradila, že čeká dítě. Vloni nahradila Veroniku Arichtevu (34) v roli Denisy Kánské.

Arichteva během natáčení Slunečné otěhotněla a dala tak šanci nastoupit své herecké kolegyni. Josefíková měla tak svou postavu skvěle připravenou, protože režiséři původně čekali, že se Arichteva role nevzdá, a tak otěhotněla i Denisa.

Princezna i zlatokopka

Díky rolím romantických princezen si Josefíková vysloužila přezdívku nová Libuška Šafránková (67). Je jí totiž velmi podobná. Později se jí podařilo vymanit se ze

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden