Proč tak dlouho otálí s potomkem?

V lásce se jí dlouho nedařilo, nyní to ale vypadá, že se blýská na lepší časy. Našla v novém partnerovi tu pravou oporu?

Nyní je zase šťastná po boku nového partnera. Založí s ním HANA HOLIŠOVÁ (40) konečně rodinu, nebo dojde k dalšímu rozchodu?

Už dlouhá léta patří k našim nejzářivějším hvězdám. Hana Holišová (40) na sebe upozornila hlavně v muzikálech, popularitu jí přinesl až seriál Velmi křehké vztahy, kde si zahrála zdravotní sestřičku Annu Peškovou.

Když se pak po letech objevila v nekonečné Ulici, diváci si ji okamžitě zamilovali. Následovala veleúspěšná show Tvoje tvář má známý hlas, která ji vynesla až do výšin. Co se týče kariéry, nemůže si tak vůbec na nic stěžovat. Co se ale týče lásky, to už je trochu jiná káva.

Vztah s kolegou vyplul na povrch až po letech

Herečka je známá také tím, že se snaží chránit své soukromí zuby nehty. Proto bylo pro mnohé velkým překvapením, když se na veřejnost dostala informace o tom, že

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden