Moje šťastná hvězda

Proč to vypadá, že herečku její syn pouze využívá?

Moje šťastná hvězda

Nikdy by si prý neodpustila, kdyby syna nechala na holičkách a bez jakýchkoli finančních prostředků. I proto bere vše, co jí přijde pod ruku.

V životě JAROSLAVY OBERMAIEROVÉ (75) není pro muže už mnoho let místo. Tedy vyjma jejího syna JAROSLAVA (41). Kvůli němu neváhá pracovat do úmoru, jen aby ho finančně zajistila.

Pozorné oko diváka si nepochybně všimlo, že představitelka dnes již kultovní drbny Nyklové ze seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (75) prošla obrovskou změnou. Působí najednou trochu křehčí než před lety, až by o ni člověk měl možná strach.

Na vině jsou údajně vleklé zdravotní problémy, které herečku začaly trápit před více než rokem. Shodila  tehdy patnáct kilogramů, přestože se o to prý nijak zvlášť nesnažila. Spekulovalo se dokonce o tom, že by za vším mohlo být příliš

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden