Moje šťastná hvězda

Proč u ni muži nemají šanci?

Má strach, že ji bude partner využívat kvůli její slávě. Uzavře se tak raději před láskou?

Patří mezi naše nejkrásnější herečky, přesto je SÁRA RYCHLÍKOVÁ (22) bez partnera a nehodlá na tom prý nic měnit. Proč se rozhodla být raději sama?


Ačkoli se Sára Rychlíková (22) v českém showbyznysu ještě nepohybuje tak dlouho jako jiné její kolegyně, měla už tu „čest“ narazit na jeho četná úskalí.


Už coby náctiletá musela totiž čelit nehodným návrhům z řad svých fanoušků. Možná i proto, že ji muži už jako velmi mladou zklamali, rozhodla se být raději sama bez partnera a soustředit se jen na svou práci. 


Jejich chování nechápe 


Rychlíková hraje v seriálu 1. MISE na Primě postavu Mariky Klocové, která je poměrně ostrá a temperamentní. Jde si tvrdě za svým a chce něčeho v životě dosáhnout. Sama herečka přiznala, že se s rolí sžila rychle i proto, že je Marice celkem podobná.


I ona má totiž cíl, kterého chce stůj co stůj dosáhnout –  stát se dobrou a vyhledávanou herečkou. Skutečnost, že je ale lidem na očích, s sebou nese i méně radostné okamžiky – třeba, když jí muži píšou nemravné zprávy na sociálních sítích.


Jaký má asi vztah s Leichtovou? Jsou kamarádky.

„Nepochopím, jak si to ti chlapi můžou dovolit,“ rozčilovala se Rychlíková, která navíc nezveřejňuje ani žádné odvážné snímky, které by k tomu mohly roztoužené fanoušky vybízet.

To nejhorší, co mladé herečce přistálo ve schránce, byly prý fotografie mužského přirození a zároveň nabídka peněz za to, že s dotyčným pojede na dovolenou k moři. Tehdy jí bylo sotva osmnáct let.

Zprávy už raději nečte

S přibývajícími roky ale došla herečka k názoru, že podobné zprávy není třeba ani číst. „Píšou mi, ale já to neotvírám. Nečtu to. Střežím si své soukromí a bavím se s lidmi, které jsem znala a znám,“ uvedla a dodala, že je stále bez partnera.

Má prý práci a tak to zatím zůstane. Její striktní volba však souvisí s tím, že by nerada narazila na muže, který by si s ní chtěl něco začít jenom proto, že je známá. Naopak, když ji někdo slušně osloví a řekne,  že jí to sluší a viděl ji v seriálu, velice si toho váží.

I proto vyžaduje, aby ji měl její budoucí partner rád takovou, jaká je, a ne jen proto, že se momentálně objevuje na televizní obrazovce, kde slaví velké úspěchy. Na druhou stranu, nejsou to jen muži „z ulice“, kteří o ni mají zájem.

Do oka jistě padla už i mnoha svým kolegům. V tomto případě by se pak navíc nemusela bát, že ji přítel bude využívat kvůli její popularitě. Uvidíme, kdo jí nakonec připluje do života.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden