Proč u ní nemá nikdo šanci?

Mladá herečka si prý momentálně nechce komplikovat svůj život a kariéru vážným vztahem!

Vycházející hvězda SÁRA RYCHLÍKOVÁ (23) nemá o nápadníky nouzi, přesto je už nějaký čas bez partnera. Proslýchá se dokonce, že svůj poslední vztah obětovala slibné kariéře!


O svém milostném životě hvězda 1. MISE Sára Rychlíková (23) příliš nemluví. Když se před časem objevila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, prozradila jen, že partnera ještě nedávno měla, ale rozešli se.


Mladá herečka prý potřebuje svobodu, a navíc má moc práce s natáčením seriálu a dalších projektů, které se k její radosti jenom hrnou. Obětovala přitažlivá brunetka svůj milostný život kariéře? Nebo si jen chce ušetřit žárlivé scény partnera, který by neměl pro její práci a neodbytné fanoušky pochopení?


S postavou Mariky Klocové má Rychlíková celkem dost společného, i ona totiž působí tvrdým a temperamentním dojmem. Navíc když něco herečka chce, jde si tvrdě za svým. „Já jsem taky takovej buldok, když něco chci,“ přiznává. 


Herečka nedává spát mnoha mužům.

Neunesl její úspěch a slávu? 

Není proto divu, že se jí zatím tak skvěle daří. Ostatně i herectví si musela tak trochu vydupat, protože doma nikdo nevěřil tomu, že by se mohla jednou stát úspěšnou herečkou. Dědeček jí údajně prorokoval dokonce to, že se kvůli nedostatku práce oběsí – to ale, zdá se, opravdu nehrozí, protože o nabídky podle svých slov nemá ani trochu nouzi.

Profesní úspěch jde ale, jak už to tak někdy bývá, ruku v ruce s méně úspěšným soukromím. O důvodech posledního rozchodu herečka sice nemluví, je ale klidně možné, že partner neunesl její rychle narůstající slávu a zájem fanoušků,  zejména z řad mužů. Nebyl by to zdaleka první ani poslední vztah, který padl na oltář herecké profese. 

Nestojí o žárlivé scény 

Rychlíková se svěřila, že ji od chvíle, kdy začala hrát na Primě v seriálu s vojenskou tematikou, oslovují muži přes sociální sítě. Ona jejich zprávy ale nečte. Už v sedmnácti letech totiž získala s podobnými typy tak otřesnou zkušenost, že o další nestojí.

Zároveň se také svěřila, že dostala nabídku fotit pro známý pánský časopis. Lukrativní kšeft za nemalé peníze ale zůstává ležet na stole, protože Rychlíková nepatří mezi herečky, které by se s chutí odhalovaly. Fanoušci si proto musejí nechat zajít chuť.

S ohledem na obrovský zájem opačného pohlaví a pozornost, kterou na sebe brunetka poutá, není divu, že se rozhodla žít zatím bez partnera. Nepochybně si tak totiž ušetří nejednu žárlivou hádku, ať už kvůli milostné scéně před kamerou, nebo kvůli některým dotěrným fanouškům, kteří jí stále častěji píšou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden