Proč ženu odsouvá na druhou kolej?

Myslí si herečka, že ji manžel začal podvádět? Nebo je za tím něco úplně jiného, co ji možná ani ve snu nenapadlo?

Nedávno oslavili druhé výročí svatby, vypadá to ale, že si ho ADÉLA GONDÍKOVÁ (48) moc neužila. JIŘÍ LANGMAJER (55) se totiž údajně mění před očima a ona neví, co si s tím počít.

Být po boku muže, který měl pověst jednoho z největších proutníků, asi nebude žádný med. Adéla Gondíková (48) si to sice nikdy nepřipouštěla a v Jiřím Langmajerovi (55) viděla něco víc než jen sukničkáře. Rázně také odmítala to, že ho jako jediná dokázala od základu změnit.

Takové ambice prý nikdy neměla a pořád se chovala stejně. Ovšem jak se zdá, postupem času na něj přece jen pohlíží trochu jinýma očima. Herec je nyní v takové formě jako snad nikdy předtím a jeho žena se údajně začíná bát nejhoršího. Má k tomu

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden