Prodává své sídlo na Kanárech!

Kdo by si nepřál mít na Kanárských ostrovech svůj malý kousek soukromí, kam by se mohl bez obav rok co rok vracet? Stejně patrně přemýšlela i Alice Bendová (48) ze Slunečné. která se do exotické krajiny zamilovala natolik, že si tam pořídila před časem luxusní apartmán, který byl pro ni doslova srdcovou záležitostí.


Byt se nachází v posledním patře domu a mimo klasického balkonu disponuje velikou střešní terasou, z níž je vidět krásně na oceán. Herečka se ale i přes tyto klady rozhodla byt prodat. Trápí ji finanční krize? 


Jeden jí je málo


Ani náhodou! „Chceme tenhle prodat a koupit si něco většího, hledáme dům v této oblasti,“ svěřila se Bendová s důvody prodeje. Nemovitost má pro herečku a jejího snoubence Michala Topola (35) velkou hodnotu i proto, že to byla láska na první pohled.


Kromě tohoto luxusního bytu má údajně herečka vlastnit na Kanárských ostrovech ještě jeden, který ale kupovala na dálku a ani ho neviděla.


Ten si nechává podle svých slov pro rodinu a děti někdy do budoucna. O apartmán, který nyní prodává, je obrovský zájem. Zdá se tak, že si vnadná sexbomba ještě i něco přivydělá.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden