Promarnila svou životní šanci?

Celý život čekala na zázrak, který se bohužel nestal. Lásku přitom měla roky přímo na dosah ruky. Její naděje teď ale nadobro vyhasly.

Na muže měla vždycky smůlu. MAHULENA BOČANOVÁ (54) nikdy nenašla toho, s kým by zestárla. Když o ni usiloval kolega, odmítla ho. Nelituje dneska, že možná přišla o toho pravého?

O nápadníky neměla herečka Mahulena Bočanová (54) nikdy nouzi. Svým nevšedním vzhledem muže lákala, ale některé ženy mají při výběru partnera opravdu špatnou ruku. A to se bohužel týká i jí. Ač se snažila sebevíc, pokaždé jí nakonec zůstaly jen oči pro pláč.

Přitom stačilo tak málo a všechno mohlo být úplně jinak. Odmítla někoho, kdo by jí snesl i modré z nebe. Osud se je snažil dát dohromady několikrát, herečka a moderátorka ale pořád toužila po panu Dokonalém a toho, který by jí

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden