Promluvil o děsivé nemoci!

Běžná operace polypu na hlasivkách se záhy změnila v boj o holý život. Výsledky histologie totiž potvrdili, že Jiří Pomeje (52) trpí rakovinou hrtanu. Herec a producent se nijak netají, jaký šok to pro něho byl.

Přesto neztrácí naději a on i jeho krásná manželka Andrea (28) věří, že zhoubnou chorobu dokáže porazit. V současné době musí Pomeje podstoupit řadu vyšetření, která mají objasnit, jak moc je rakovina rozšířená. Zatím producent jen ví, že ho čeká série chemoterapií a ozařování. Na dotaz, co je příčinou tohoto druhu rakoviny, odborníci jednohlasně odpověděli, že mezi nejvýznamnější příčiny patří patří kouření a hlavně pití tvrdého alkoholu. Nutno podotknout, že Pomeje, že ani jednoho nikdy nezříkal.

Přijde o hlas?

Zda bude léčba úspěšná či nikoli závisí podle lékařů hodně na tom, jestli byl nádor odhalen včas. V jakém stádiu odhalili doktoři rakovinu u Pomejeho není zatím jasné, nezbývá proto než mu držet palce, aby byla léčba úspěšná a nepřišel o hlas. To je prý častý následek tohoto onemocnění.

reklama
reklama

Komentáře