Promluvila o svém drsném dětství!

Slavné rodiče malé Tereze Brodské (48) kdekdo záviděl. Jen málokdo však věděl, že ve skutečnosti není moc co závidět. V době, kdy se totiž budoucí herečka narodila, byli Jana Brejchová (77) a Vlastimil Brodský (†81) na vrcholu své kariéry.

Přestože po dítěte opravdu velmi toužili, záhy zjistili, že úspěch a sláva se s rodinným životem dají skloubit jen velmi těžko. Ve snaze najít co nejlepší možné řešení pro malou dcerku i pro sebe samé, rozhodli se svěřit výchovu malé Terezy do rukou sestry Jany Brejchové, Blanky (†77). Mnohé by mohlo napadnout, že drobná dívenka bez rodičů strádala, opak byl však pravda, jak se později několikrát herečka svěřila, na dobu, kdy jí vychovávala teta Blanka vzpomíná dodnes velmi ráda. Její vzpomínky na dětství však přesto halí černý mrak.

Rádi se s ní ukazovali

„Někdy jsem je neviděla celý měsíc, ale vždycky si mě ochotně brali, když se mělo konat fotografování pro nějaký časopis,“ vzpomíná herečka a nezapomíná dodat, že rodiče velmi rádi demonstrovali, jaká jsou šťastná rodina.

Ovšem hned po té, co focení skončilo, rychle Brejchová s Brodským vrátili svou dceru zase Blance. Jako rodina spolu všichni začali žít až v době, kdy bylo Tereze Brodské šest let. Na toto období vzpomíná herečka si nejméně ráda.

„Tehdy mi na rok zakázali vídat se s Blankou, prý abych se lépe adaptovala. To bylo dost drsné,“ svěřila se herečka s tím, že snaha o vytvoření ideální rodiny bohužel nevyšla.

Na nového muže si nezvykla

Netrvalo dlouho a vztah rodičů Brodské se definitivně rozpadl. Po jejich rozchodu zůstala Tereza s maminkou, která si našla nového partnera Jaromíra Hanzlíka (69). Ten ale herečce vůbec nesedl a jak se přiznala docela významně to poznamenalo její dospívání.

Rodinné zázemí, po kterém tolik toužila nikdy pořádně neměla, i proto si možná nyní tolik zakládá na svém vztahu a na své rodině. Rodičům prý nic nevyčítá a všechno zlé už dávno zapomněla. „Je to moje maminka a udělám pro ni všechno,“ dodává na závěr.

reklama
reklama

Komentáře