Pronásleduje Hybnerovou strach z nevěry?

Ač se herečka Vanda Hybnerová (48) možná zdá na první pohled nohama pevně na zemi, má stále velké trápení! Po tom, co jí před několika lety opustil po společném dvaadvacetiletém manželství herec Saša Rašilov (45) se navíc stále nemůže vyrovnat se smrtí svého milovaného tatínka Borise Hybnera (+74).

Ten přitom zemřel před rokem v umělém spánku po dvou prodělaných infarktech. Co Vandě po ztrátě tatínka nejvíce chybí? „Rodiče jsou hranice jistoty, že jsem ještě dítě a že někde je stále ta autorita, která mě chrání. Loni, když mi zemřel táta mi došlo, že na některé otázky musím odpovídat už sama,“ přiznala lítostivě matka dospělé dcery Josefíny (22) a Antonie (17). O to víc Vanda touží po rodinném životě a zázemí. Jak se vyrovnala se ztrátami dvou osudových mužů jejího života?

Přijde o další mužskou oporu?

Rozchod s manželem Sašou Rašilovem bere dnes temperamentní herečka na jednu stranu jako osvobození a rozhodně nehodlá ztrácet těsně před padesátkou čas! Nového, velmi atraktivního a o třináct let mladšího  přítele, závodníka rally, Jakuba Choura (35) si našla téměř do roka po bolestném rozchodu s exmanželem Rašilovem. Jak se bude tenhle vztah s o třináct let mladším partnerem vyvíjet? Přece jen jsou spolu už přes tři roky a to začíná přicházet první větší krize. Ustojí oba dva nátlak okolí a svoje zranění z předchozích vztahů, které si do společného života přinesli? Udrží Vanda tempo s o tolik let mladším mužem? Nebo má  po své bolestné zkušenosti strach, aby se neopakovala minulost a její partner ji nevyměnil za mladší ženu tak, jak jí to udělal exmanžel?

Její život je jeden velký chaos  

Vedle hraní v nikdy nekončících televizních seriálech Ulice a Přístav musí blonďatá herečka neustále pendlovat mezi rušnou Prahou, kde žije a poklidnou Vysočinou, kam si na svůj velký statek se zvířaty pravidelně jezdí vyčistit hlavu. Je to ale opravdu úleva nebo spíš nutné zlo? „Žiju rychle a neřízeným životem. Moje poměrně děsivé motto zní: Když se zastavím, tak už nebudu,“ přiznala Vanda. Přesto pořád touží po další práci a navíc a zamilovala se i do adrenalinových sportů. „Vlezla jsem už do malého sportovního letadla, učila se na prkně na vodě, a teď se učím jezdit na skútru,“ líčila s neskrývaným nadšením všechny sporty, které je baví. Je vidět, že Vanda umí žít a když dcery odrostly, začla si užívat život zase pěkně naplno!

reklama
reklama