Prosadí si Jitka Čvančarová druhé dítě?

Na večírcích sice herečka Jitka Čvančarová (39) a tanečník Jan Čadek (38) působí jako dokonalý pár, drží se za ruce, zářivé úsměvy, je však jejich vztah opravdu jako azurová obloha bez jediného mráčku?

Podle našich interních informací to v soukromí slavného páru vypadá o poznání jinak. Ustarané vrásky na čele a zvýšený hlas střídá pořádné dusno. Je tu totiž zásadní zádrhel, který je rozděluje, a tím je téma druhé dítě.

S Petrem Čadkem má Čvančarová už krásnou hočičku Elenu Emílii (4). Herečka by si však vroucně přála pořídit jí sourozence. I Čadek se nechal slyšet, že druhé dítě by bylo fajn. Už v loňském roce se živě spekulovalo, jestli herečka není opět v jiném stavu.

Několik svědků ji totiž potkalo v porodnici u Apolináře. To se ale nakonec nepotvrdilo. Měsíce plynou a druhý potomek stále nikde. Tanečník měl údajně ze snahy o rozšíření rodiny vycouvat. A právě to má mezi partnery vnášet mrzutost a zkažené nálady.

Zatímco Jitka prý nemluví o ničem jiném než o dítěti a na tuto myšlenku se velmi upnula, Jan by se chtěl věnovat zase chvíli trochu intenzivněji práci a ne aby se všechno točilo jen kolem plínek a sunaru.

Je jasné, že je to muž v nejlepších letech a chce si ještě budovat kariéru a sklízet úspěchy, dokud je plný sil, věnovat se práci, která ho nadevše baví. Měl by si však uvědomit, že pokud chce mít s Jitkou ještě dalšího potomka, neměl by ztrácet čas.

Čvanšarové bude zanedlouho čtyřicet, a to je pro plození miminka nejvyšší čas. Biologické hodiny jí přímo bijí na poplach. Když bude pár otálet, dítka by se také už nemuseli dočkat. Otázkou tedy zůstává, jak svízelnou situaci pár vyřeší.

Nechá se Čadek přesvědčit a zadělá na druhé miminko a nebo se Čavnčarová bude muset smířit s tím, že se dvojnásobnou matkou nestane? A překoná vůbec jejich láska tyto neshody? To ukáže čas..

.

.

reklama
reklama