Herečku Řandovú proslavila Bota jménem Melichar

V manželství si prošla peklem.

Hvězda Slunečné má dramatickou minulost. Nikdy nepřestane litovat, že se vdala za Čestmíra Řandu, syna známého herce.

Na konzervatoř se pražská rodačka Regina Řandová (55), dívčím jménem Zahradníková, dostala až na druhý pokus, proto si studia, jak podotýká, víc vážila, nebrala ho jako samozřejmost. Nepochází z herecké rodiny a nemá bohémství v krvi, a tak prošla divokými studentskými roky v klidu.

Do školy chodila ráda, přísahá ovšem, že šprt nikdy nebyla, a když se šlo kolektivně za školu, šla také – i když si kladla otázku, zda to není přes čáru. Byla rozenou komediantkou, od čtyř let chodila na hodiny baletu, později i na zpěv a do dramatického kroužku.

Milovala balet, intenzivně se mu věnovala do čtrnácti let, zvažovala, zda se nedat na profesionální dráhu. „Jenže jsem pak tak nějak zvláštně

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden