Moje šťastná hvězda

Protekce pro syna?

Zanedlouho oslaví Ben Rančák už čtvrté narozeniny a jeho slavná maminka Aneta Krejčíková (31) z Ulice už začíná pozorovat, že po ní podědil notnou dávku hereckého talentu.


Naskýtá se proto otázka, zda herečka nemá v plánu nechat syna obsadit do nějakého snímku či seriálu, aby se tak rychleji otrkal. Sama sice přiznává, že něco podobného v plánu zatím nemá, do budoucna to ale rozhodně nevylučuje.


Pokud by jim ale nabídl někdo práci, kde by si mohli zahrát matku se synem, na to už by s radostí kývla. Jenže tím zase rozpoutala velice vášnivou debatu a někteří fanoušci si myslí, že tím chce syna jen prodat.


Není tajemstvím, že herečka je posedlá reklamami a propagací produktů na sociálních sítích a neunikne jí jediná šance, jak vydělat nějakou tu korunu navíc. A proč tedy nevyužít své dítko?


Těžko říct, zda by chtěla Krejčíková svého syna takhle využívat, pravda ale je, že by si tím mohl přijít na pěknou sumu peněz, která by se mu v pozdějších letech mohly velice hodit, ať už by šlo o vlastní byt, cestování či nějaké studium v zahraničí. Vždyť i ona přičichla ke kumštu v nízkém věku a možná i díky tomu dnes slaví takové úspěchy.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden