Moje šťastná hvězda

Protekci nepotřebuje

Moje šťastná hvězda

Jako dcera slavných rodičů to KRISTÝNA HRUŠÍNSKÁ (38) sice nemá v životě občas jednoduché, i přesto se ale dokázala prosadit před kamerou. A daří se jí také v soukromém životě. Má skvělého manžela a dva krásné syny.

Pravidelně se objevuje na televizních obrazovkách  už dlouhá léta, ale na úspěch si musela Kristýna Hrušínská (38) počkat. Proslavil ji až seriál Ulice, ve kterém si okamžitě získala srdce mnoha diváků, byť jde o trochu rozporuplnou roli...

Jde si svou vlastní cestou

Kristýna Hrušínská se narodila 5. března 1985 v Praze herečce Miluši Šplechtové (65) a herci Janu Hrušínskému (68). Nejprve vystudovala střední odbornou školu cestovního ruchu se zaměřením na průvodcovství. Pak si ale uvědomila, že ji to

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden