Protože měla žena Ivana Trojana přísné rodiče, utajili před nimi i svoji svatbu!

„Já jsem měl, dá se říct, jen tři vážnější vztahy v životě. Bral jsem to zodpovědně a rozchodem jsem se vždycky protrápil. Ten poslední vztah je nejlepší…“

Svoji popularitu si Ivan Trojan (56) budoval postupně od začátku tisíciletí, kdy na sebe výrazně upozornil ve filmu Samotáři. Dnes patří k naší herecké špičce. V kariéře slavil úspěchy, ale v soukromí musel řešit náročné situace.

Jeden z nejoblíbenějších českých herců Ivan Trojan (56) pokračuje v rodinné tradici. Tatínek Ladislav Trojan (88) byl nesmírně populárním v době, kdy Ivan přišel na svět. Lidé ho tehdy znali ze seriálu Tři chlapi v chalupě. Otcova sláva ale Ivana spíš odrazovala. „Tátu pořád někdo zdravil a on mě pořád někomu představoval,“ vzpomínal.

Do Národního divadla nechtěl

Tím, co Ivana bavilo mnohem víc než představa hraní, byl sport, konkrétně basketbal. Rozhodl se proto po základní škole nastoupit na sportovní gymnázium. Býval by pokračoval i ve vysokoškolském studiu na Fakultě tělesné výchovy a sportu.

Protože ale na milovaný basketbal neměl dostatečně vysokou postavu, nakonec zvítězily geny a Ivan měl ještě před maturitou v kapse přihlášku na DAMU. „Kdybych měl o

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře