Provdala se tajně koncem roku?

Jediná fotografie, kterou zveřejnila Lucie Bílá na sociální síti, způsobila doslova poprask. Fanoušci zpěvačky si jsou téměř jistí, že před nimi slavice utajila svatbu.

Zdá se, že si několikanásobná zlatá slavice připravila pro své fanoušky pořádné překvapení. Téměř čtyři roky doslova září po boku partnera Radka Filipiho (37) a nikdo by se asi nedivil, kdyby se ti dva rozhodli pro další logický krok ve vztahu. Ostatně na zpěvaččinu svatbu se její fanoušci ptají už dobré dva roky.

Vede je k tomu i skutečnost, že se na prsteníčku Lucie Bílé blyští nádherný zásnubní prsten. Zásnuby potvrdila už před rokem. „Dnes jsou to dva roky, co mi ten můj vysněný navlékl na prst zásnubní prsten a bez papírování a svatebních zvonů se stal mým vyvoleným,“ překvapila. Dlouho tvrdila, že svatbu ke štěstí nepotřebuje. Filipi dal ale přece jen sňatku šanci. „Ani jednomu z nás svatba štěstí nepřinesla, ale co vy víte… Možná, jednou...“ řekl tajemně. Před oltářem stála slavice už dvakrát.

Poprvé řekla ano v roce 2002 pozounistovi Stanislavu Penkovi (46). Manželství se po roce rozpadlo. S Václavem Noidem Bártou (40) vydržela Lucie roky dva. Prstýnku se překvapivě nikdy nedočkala od otce svého syna Filipa (25) Petra Kratochvíla (69). Fanoušci se shodují, že snímek, který zveřejnila zpěvačka na sociální síti, vypadá vyloženě jako svatební. Je-li to tak, zvolila zřejmě tajnou svatbu v závěru roku záměrně. Všichni lidé se tou dobou soustředí na loučení s uplynulým rokem a na své blízké...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden