Provokuje manžela?

Manželé herečka Dana Morávková (49) a hudební skladatel Petr Malásek (56) se rádi chlubí tím, že jsou považováni za nudnou dvojici. Je to ale opravdu tak? Poslední dobou to vypadá, jako by Dana manžela provokovala.

Herečka Dana Morávková (49), která se nedílnou součástí seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si vždy zakládala na pověsti spořádané ženy a skoro jako by chtěla, aby si veřejnost myslela, že v životě nepoznala jiného muže, než je její manžel, klavírista Petr Malásek (56).

Jenže poslední dobou se snaží kolem sebe šířit pověst ženy, o kterou usilují celé zástupy. „Psalo mi hodně mužů, co by se mnou dělali. Chtěli mě zkrotit, někdy to bylo úplně sado maso,“ vyprávěla například Dana v jednom televizním pořadu.

Po očku přitom pokukovala po manželovi a sledovala jeho reakce na její koketní chichotání. Snaží se v něm snad vzbudit po 24 letech manželství žárlivost?

Diváci to samozřejmě nenechali bez povšimnutí a spekulují o tom, že se jejich manželství opravdu mohlo dostat do fáze nudy a tohle považují za pokus si soužití trochu okořenit. Otázkou zůstává, jestli to může fungovat nebo jestli to naopak Maláska nenaštve a neznechutí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden