Můj kousek štěstí

Prožila pekelné dětství. Teď je šťastná jako málokdo

Můj kousek štěstí

Trvalo dlouho, než se vyznala ve svých vlastních citech

Byla nechtěnou dcerou, nevěstou na útěku, televizní doktorkou ostrou jako břitva. Ve skutečnosti je citlivá a laskavá. Doktorka a psychoterapeutka Kateřina Cajthamlová (59), kterou všichni známe z televize, zažila v dětství peklo.

Rodiče, architektka a stavební inženýr, se brali po tříměsíční známosti. Narodila se Kateřina, která byl pro matku velkým zklamáním. Přála si totiž chlapečka a mimoto porod byl těžký, holčičku tahali velkými kleštěmi. Dlouho se nevědělo, zda nebude děvčátko postižené.

Cizí paní

Do dvou let žila u babičky a dědy. Později se sice přestěhovala k rodičům, ale záhy přišel další šok: Matka se jednoho dne sbalila a zmizela, dceru nechala na starost manželovi. „Nebyla se mnou, ani když jsem šla do

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden