Prožívá Dara Rolins mileneckou krizi?

Ruku v ruce všude spolu jako dvě zamilované hrdličky? To už podle všeho dávno neplatí. I když zpěvačka Dara Rolins (44) a její přítel, rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus (40) občas prošli menší ponorkou, zdálo se, že tihle dva jsou si souzeni a bok po boku budou kráčet až do soudného dne.

Trávili spolu všechny dovolené, společně obráželi večírky a jako dokonalá rodinka trávili čas s Dařinou dcerou Laurou (8). Teď se ale kolem jejich lásky zase vznáší pochyby a mnozí si dokonce myslí, že jejich vztah spěje definitivně k rozpadu.

Prý před ním utíká

Dara se má svému partnerovi poslední dobou vyhýbat. „Dřív bez sebe nedali ránu, ale teď už je to trochu jinak. Přijde mi, že Dara si hledá záminky, aby nemusela být s Rytmusem,“ myslí si kamarádka zpěvačky.

Co je na tom pravdy? Jde jen o závistivé řeči nebo holý fakt? Pravdou je, že například nyní Rolins vyrazila sama bez svého miláčka do Vídně. A udělala to v minulosti už jednou. Shodou okolností také do Vídně odletěla na narozeninové pozvání svého dobrého kamaráda.

Co za tím je? Snaží se snad tak uniknout před domácím dusnem? Prochází s přítelem další krizí? Doufejme, že ne!

reklama
reklama

Komentáře