Prožívá nejhorší rok svého života!

Herečka a spisovatelka Vlastina Svátková (39) má život jako na houpačce. Jak v pracovním, tak v osobním životě. Sotva bychom ji mohli závidět úspěchy na hereckém poli, třeba když se objevila v bondovce Casino Royal, rázem padá na dno, zažívá rozvod a přichází o všechno!


Jak sama říká, nejhorší rok života začal, když se jí rozpadlo druhé manželství s Jiřím Kounickým (42). Tehdy si žila v luxusní třípatrové vile a rázem musela přesedlat na pronajatou garsonku. Pohodlí a domov vystřídaly čtyři holé zdi a v nich zlomená žena se třemi syny. 


Poučila se?


Po těžkém rozvodu, kdy přišla o všechno včetně bydlení, se rozhodla, že bude bojovat a vyjednala si hypotéku na malý domek. Ten svépomocí zvelebila a zařídila tak svým synům snad už trvalý domov, o který nemohou jen tak přijít.


Můžeme jen doufat, že se slovenská herečka žijící trvale v Praze poučila, jelikož ani ne rok po rozvodu už má opět nového muže. Je jím o sedm let mladší amatérský hokejista Jan Ryba (32), kterého už si nastěhovala do svého nového domu.


Vlastina má evidentně slabost pro muže a nedopřeje si ani chvíli svobody. Co vede tak úspěšnou a samostatnou ženu, že se pořád musí zaslíbit nějakému muži?


Zvlášť když všechny její vztahy v minulosti končily katastrofou! Jedno je tentokrát alespoň jisté, až se tihle dva rozejdou, nebude se muset stěhovat ona.

reklama
reklama

Komentáře